lek. wet. Michał Dąbrowski – absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej  SGGW. W czasie studiów i po ich ukończeniu zdobywał doświadczenie na stażach w kilku klinikach weterynaryjnych w Polsce i za granicą. W latach 2013-2016 asystent w Zakładzie Rozrodu Zwierząt SGGW, gdzie zajmował się pracą kliniczną, naukową i dydaktyczną.  Od lutego 2014 roku właściciel Gabinetu, a obecnie Przychodni Weterynaryjnej Przy Orlej w Ząbkach. Jego główne zainteresowania to chirurgia weterynaryjna oraz rozród zwierząt towarzyszących. Obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie.

lek. wet. Anna Aleksandra Dąbrowska – ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Jej zainteresowania zawodowe to okulistyka oraz kardiologia małych zwierząt. Swoją wiedzę w tym zakresie poszerzała na licznych sympozjach i kursach specjalistycznych. Prywatnie jest miłośniczką kotów, od dziecka wychowywała się w ich otoczeniu i nie wyobraża sobie domu bez minimum dwóch. Obecnie na urlopie macierzyńskim.

lek. wet. Aleksandra Janus – absolwentka SGGW w Warszawie, po studiach odbyła staż w jednej ze Stołecznych lecznic weterynaryjnych oraz w Naszej Przychodni. Po stażu doświadczenie zdobywała w lecznicy dla małych zwierząt w Pułtusku. Obecnie przyjmuje u Nas pacjentów na dyżurach internistycznych. Jej główne zainteresowania zawodowe to choroby wewnętrzne oraz behawioryzm zwierząt towarzyszących.

lek. wet. Wojciech Sokołowski członek ESVN (European Society of Veterinary Neurology). Neurologią zainteresował się wkrótce po ukończeniu SGGW w Warszawie i podjęciu pracy klinicznej. Rozpoczął wówczas studia doktoranckie. Jego działalność badawcza skupia się na odkrywaniu anatomicznych predyspozycji do wodogłowia u psów różnych ras. Wiedzę z zakresu neurologii i diagnostyki chorób układu nerwowego ustawicznie poszerza. Uczestniczył w szkoleniach i stażach m.in. w takich ośrodkach jak Vet CT Specialists w Cambridge (Wielka Brytania) i Veterinary Clinic Jaggy w Pradze (Czechy), gdzie miał okazję uczyć się od światowej klasy specjalistów. W ostatnim czasie przedmiotem jego zainteresowań stała się diagnostyka chorób obwodowego układu nerwowego, czemu dał wyraz kończąc kurs EMG akredytowany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej. W naszej lecznicy zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów neurologicznych oraz interną.

tech. wet. Aleksandra Marchewka – Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zootechnika na warszawskiej SGGW. W Naszej Lecznicy sprawuje opiekę nad pacjentami szpitalnymi i stanowi nieopisane wsparcie dla reszty zespołu przy wszelakich czynnościach lekarsko-weterynaryjnych. Prywatnie miłośniczka zwierząt futerkowych, a szczególnie fretek, które towarzyszą jej od dzieciństwa. Jej największą pasją życiową jest chów i  hodowla bydła mlecznego. W pracy inżynierskiej oraz magisterskiej zajęła się problemem kulawizn oraz ich wpływem na jakość produkowanego przez krowy mleka.  Od kilku lat zaangażowana w wolontariat dla wołomińskiej fundacji Zwierzaki w Potrzebie, prowadzi także dom tymczasowy dla fretek. 

lek. wet. Anna Łagowska-Lewińska – specjalistka chorób psów i kotów, wykwalifikowany groomer. W Naszej Przychodni zajmuje się strzyżeniem psów i kotów oraz konsultuje ciężkie przypadki dermatologiczne. Zapisy do Pani Doktor odbywają się pod nr tel. 502 921 222.

Nasz zespół

michal mikro

Michał Dąbrowski

ola_350_200

Aleksandra Janus